Sunday, February 26, 2017

hoşça kalın

bilen bilir, 2010'da ufak tefek ürün yorumlarıyla, makyaj ve oje paylaşımlarıyla başlamıştım blog işine. bir yerden sonra kişisel şeylere de yer vermeye başladım.

içimde taşıdığım çok fazla şeyler var. hiçbirini hakkını vererek kelimelere çeviremedim ama çat pat hislerime ve düşüncelerime benzeyen bir şeyler paylaştım sizinle. beni anlayan, anlamaya çalışan, en azından yazılarımı okuyan olduysa, ne mutlu bana. 
içimde çok şey taşıyorum, herkes gibi. yazmak da bunları zaman zaman hafifletti, zaman zaman benim bile kavramakta güçlük çektiğim şeyleri netleştirdi. dönüp tekrar okumak bazen gülümsetti, bazen göğsüme bir ağırlık bıraktı. 

içimde çok fazla mutluluk taşıyorum, çok fazla mutluluk biriktirdim. paylaşmak istediğim bir yürek dolusu, bir göğüs kafesi dolusu mutluluk. harcamaya niyetim yok. yanlış yerlerde, yanlış insanlara harcamaya hiç niyetim yok. artık.
mutluluğumu paylaşacak başka bir yer olmalı. yazarak paylaşılmamalı.
kendimce çok emek verip ve severek uğraştığım bloğu kapatmış sayılırım.
buraya zaman zaman yolu düşenler, hepinize tek tek teşekkür ederim..

4 comments:

 1. Vedalar burkar.İyilik,güzellik seninle olsun.
  Sosyal medyada başka bir kanalın varsa takip etmek isterim.
  Sevgiler.

  ReplyDelete
  Replies
  1. vedalar burkar ama yeniliklere de yol açar. çok teşekkür ederim.
   bir instagram hesabım vardı ama bir süreliğine dondurdum.

   Delete
 2. Haftalar once buraya ugramistim ve sana da sormak istedim hic yazmicak misin artik diye. Üzüldüm biraz ama düsüncelerinde haklisin. Cok cok cok mutlu olmani diliyorum gercekten, hic tanimasam da bana cok guzel bir enerji verdin hep iyi hisler yarattin. Istedigin gibi olsun hersey! <3

  ReplyDelete
  Replies
  1. senin hala buralara uğramanı bilmek beni çok mutlu etti. güzel dileklerin için çok teşekkür ederim. yazmayı bırakmadım aslında ama buralarda paylaşmıyorum.
   olur da instagram hesabıma tekrar dönersem, orada görüşmek üzere <3

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...